درباره MAPS-AirTech

MAPS-AirTechشرکت مهر آذین پویا سهند (MAPS) فعال در زمینه پروژه های صنعتی و فعالیت های بازرگانی می باشد. با بهره گیری از تجربه های گسترده در پروژه های متعدد و درک نیاز صنایع در زمینه فیلتراسیون هوا، شرکت MAPS تصمیم به تاسیس بخش تخصصی با عنوان MAPS-Airtech نمود که در این بخش خدمات مشاوره ای برای پروژه ها، محصولات و خدمات دوستدار محیط زیست ارائه می گردد. خدمات شامل اما نه محدود به موارد زیر است:

  • خدمات مهندسی. که شامل مهندسی سیستم (A تا Z) برای پروژه های صنعتی است.
  • تامین. ما آمادگی انجام مهندسی خرید و آماده کردن مدارک خرید را داریم. همچنین علاقه مند به ساخت داخل و انجام انواع بازرسی های کیفی هستیم.
  • نصب و راه اندازی. ما در شرکت MAPS گستره متنوعی از خدمات و سرویس ها برای نصب، اجرا و راه اندازی و همچنین تست های عملکردی را فراهم می سازیم.
  • سوپروایزری. تیم مجرب و حرفه ای ما برای فیلترهای موجود شما خدمات سوپروایزری را فراهم می کند و مایل است راه حل های خلاقانه در جهت بهبود کیفیت و شناسایی عیوب سیستم موجود شما ارائه دهد.

ما بسیار مفتخریم که در پروسه جلوگیری از آسیب های آلودگی به محیط زیست مشارکت داشته و سعی می کنیم زمین را برای فرزندانمان حفظ کرده و همچنین برای مشتریان خود در صنایع مختلف این شرایط را مهیا سازیم که بدون خراب کردن کیفیت هوا به فعالیت های خود ادامه دهند و به زمین برای نفس کشیدن کمک کنند.
متناسب با این هدف، MAPS-Airtech همکاری بسیار نزدیکی با شرکت های پیشرو در زمینه فیلتراسیون داشته و در پروژه های مختلف خدمات مشاوره ای متنوعی ارائه می دهد. امید داریم MAPS-Airtech بتواتد قدم هایی هرچند کوتاه در راستای داشتن آینده ای بهتر با هوایی پاک برای تنفس بردارد.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
LinkedinFacebookGoogle+TwitterBufferPin It